Argon Andros
| Kolor | Antracytowy, Biały |
|---|---|
| Średnica | 16 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | GU10 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 2 tygodnie |
Podobne produkty
Lampy wiszące
1 299,00 zł
Lampy wiszące
759,00 zł
Lampy wiszące
949,00 zł
Lampy wiszące
1 099,00 zł
Lampy wiszące
259,00 zł
Lampy wiszące
1 529,00 zł
Lampy wiszące
3 275,00 zł
Lampy wiszące
1 640,00 zł











