Argon Lukka
Argon Lukka Kinkiet
349,00 zł
SKU: Brak danych
Kategoria: Kinkiety
Znaczniki: Kinkiet na ramieniu, Lampy do sypialni, Lampy na wysięgniku
| Kolor | Biały, Czarny |
|---|---|
| Długość | 58 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 2 tygodnie |
Podobne produkty
Kinkiety
379,00 zł
Kinkiety
319,00 zł
Kinkiety
599,00 zł
Kinkiety
1 280,00 zł
Kinkiety
699,00 zł
Kinkiety
359,00 zł
Kinkiety
559,00 zł
Kinkiety
319,00 zł












