Argon Mohito
Argon Mohito Plafon
479,00 zł
SKU: Brak danych
Kategoria: Plafony
Znaczniki: Lampy do kuchni, Lampy do sypialni, Lampy sufitowe do kuchni, Lampy sufitowe do sypialni
| Kolor | Biały, Czarny |
|---|---|
| Średnica | 35 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 2 tygodnie |
Podobne produkty
Plafony
195,00 zł
Lampy wiszące do jadalni
1 290,00 zł
Plafony
1 749,00 zł
Plafony
899,00 zł
Lampy wiszące
699,00 zł
Plafony
799,00 zł
Plafony
997,00 zł
Lampy wiszące
1 640,00 zł












