Argon Mohito
| Kolor | Biały, Czarny |
|---|---|
| Średnica | 45 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 2 tygodnie |
Podobne produkty
Lampy wiszące
1 640,00 zł
Lampy wiszące
759,00 zł
Żyrandole nowoczesne
1 999,00 zł
Lampy wiszące
2 199,00 zł
Lampy wiszące
1 249,00 zł
Lampy wiszące
1 599,00 zł
Lampy wiszące
1 599,00 zł
Lampy wiszące
1 529,00 zł












