Aqform lampy – zapewne wszyscy, którzy urządzają swoje mieszkania, zetknęli się z produktami tej polskiej firmy. Od ponad 25-ciu lat Aqform (a wcześniej Aquaform) projektuje i produkuje w Polsce lampy i systemy oświetlenia. Od dłuższego czasu specjalnością są lampy techniczne i minimalistyczne. Aczkolwiek warto zauważyć, że lampy Aqform są powoli rozszerzane o produkty bardziej dekoracyjne. Mamy tutaj na uwadze serię lamp Equilibra oraz Modern Glass.

Lampy tego producenta są przez nas polecane i wybierane przez naszych klientów, do oświetlenia sklepów i biur, mają także szerokie zastosowanie przy oświetleniu wnętrz mieszkalnych. Możemy pochwalić producenta za jakość wykonania, za bardzo dobre podejście serwisowe. Moduły zintegrowane led w lampach Aqform mają pięcioletnią gwarancję producenta. Świadczy to jedynie o wysokiej jakości komponentach użytych do produkcji.

Oferta lamp Aqform jest bardzo szeroka. Możemy wybrać lampy do salonu, gdzie polecamy plafony oraz la py wpuszczane w sufit podwieszany. Jako lampy do łazienki sensownym będzie wybranie jednego spośród szerokiej gamy kinkietów. Ponieważ już w wielu aranżacjach je zastosowaliśmy to wiemy, że sprawdziły się tam doskonale. Musimy doświetlić dobrze pomieszczenia ? Mamy na to fantastyczny sposób. A mianowicie sugerujemy zastosowanie systemów szynowych i wykorzystaniu reflektorów na szynę. A jest ich mnóstwo w ofercie Aquaform.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Call Now ButtonZadzwoń