Cleoni lampy w Warszawie

Cleoni – Fabryka oświetlenia – to jeden z dłużej działających na polskim rynku rodzimy producent lamp. Początki firmy sięgają końca lat 90-tych ubiegłego stulecia. Patrząc na zakres produkowanych lamp i wzorów okazuje się, iż niektóre istnieją od początku działalności firmy, a technologia produkcji w Cleoni nie zmieniła się praktycznie wcale.
Oferta tego producenta to generalnie dwa niezależne rodzaje lamp.

Lampy dekoracyjne Cleoni

Pierwsza z nich to lampy dekoracyjne, które w większości przypadków trafiają do polskich domów i mieszkań. Cleoni od zawsze kojarzone było z wyrobami z gipsu, które można malować na dowolny kolor we własnym zakresie. Ta ścieżka została rozszerzona o produkcje lamp drewnianych, gdzie zastosowano różne okleiny naturalne w stonowanych, ciepłych wybarwieniach. Podążając za trendami, które jak w każdej branży, tak i we wnętrzarstwie ulegają ciągłym zmianom, firma produkuje także lampy wewnętrzne w stylu minimalistycznym. Przykładem takiej produkcji są lampy wykonane z giętego drutu, czy też proste oprawy na żarówki zwieszane na kolorowych przewodach w oplocie.

Lampy techniczne z oferty Cleoni

Drugim nurtem produkcji tej firmy są lampy przeznaczone – według zamysłu twórców – do wykorzystania w miejscach użyteczności publicznej. A także w salach wystawowych i ekspozycyjnych, w sklepach i restauracjach. W katalogu produktów znajdziemy całe mnóstwo rozwiązań, które możemy jednak wykorzystać również do oświetlenia własnego domu. Przykładem może być oświetlenie szynowe, coraz częściej stosowane w domach prywatnych. W tym przypadku firma Cleoni proponuje mnóstwo reflektorków do szyn trójfazowych. Inne rozwiązania do zastosowania w aranżacjach wnętrz prywatnych to lampy sufitowe. Występują one w różnego rodzaju formach oraz w których zastosowane są różne źródła światła.
Przykładem takiej lampy może być plafon Cleoni Aba. Występuje w różnych rozmiarach (średnicach), w której możemy wybrać spośród około 50-ciu różnych kolorów wykończenia. Możemy zastosować zarówno zwykłe żarówki na trzonek E27, poprzez świetlówki kołowe 2GX13, kończąc na wbudowanych i – co najważniejsze – wymiennych modułach LED. A te dodatkowo mogą być przystosowane do ściemniania.
Musimy także wspomnieć, że Cleoni produkuje także lampy z betonu architektonicznego w dwóch kolorach (jasnym oraz ciemnym). Produkuje lampy z masy ceramicznej a także z żywicy epoksydowej. Z powyższego widać, jak duża firmą musi być ten producent, jak wielki zakres produkcji jest jego udziałem.

Ekspozycja lamp Cleoni

Wracając jednak do naszej firmy pragniemy poinformować, że posiadamy duże ekspozycje lamp Cleoni w Warszawie.
Jedna z nich znajduje się w naszym salonie na Bartyckiej. Tutaj lampy tej firmy pokazane są w naprawdę ciekawy sposób, tworząc przy okazji piękną dekorację naszego salonu z oświetleniem.
Drugi punkt na Puławskiej również wyposażony jest w lampy tego producenta.
Musimy również podkreślić, że lampy Cleoni mają bardzo dobrą cenę. Ma to odniesienie w stosunku do jakości wykonania, jak też w stosunku do jakości i popularności danego wzoru. Rekomendujemy produkty tej firmy każdemu klientowi, szukającemu dobrych lamp do urządzenia własnego mieszkania, hotelu czy też restauracji.

Zadzwoń