Kinkiet COSMOLight Dubai.
| Kolor | Nikiel |
|---|---|
| Długość | 23 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Kinkiety
349,00 zł
Kinkiety
249,00 zł
Kinkiety
675,00 zł
Kinkiety
990,00 zł
Kinkiety
890,00 zł
Kinkiety
699,00 zł
Kinkiety
680,00 zł
Kinkiety
790,00 zł







