Kinkiet COSMOLight Moscow.
| Kolor | Szampański |
|---|---|
| Średnica | 28 cm |
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Kinkiety
1 280,00 zł
Kinkiety
339,00 zł
Kinkiety
319,00 zł
Kinkiety
700,00 zł
Kinkiety
675,00 zł – 795,00 złZakres cen: od 675,00 zł do 795,00 zł
Kinkiety
289,00 zł
Kinkiety
599,00 zł
Kinkiety
890,00 zł










