Lampa biurkowa COSMOLight Lima.
| Kolor | Chrom |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Czarny |
| Średnica | 38 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Lampki nocne
349,00 zł
Lampki nocne
998,00 zł
Lampki nocne
2 015,00 zł
Lampki nocne
749,00 zł
Lampki nocne
1 205,00 zł
Lampki nocne
1 099,00 zł
Lampki nocne
1 480,00 zł
Lampki nocne
1 700,00 zł











