Kinkiet COSMOLight London.
| Kolor | Chrom |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Biały, Czarny |
| Długość | 16 cm |
| Szerokość | 11.7 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Kinkiety
389,00 zł – 439,00 złZakres cen: od 389,00 zł do 439,00 zł
Kinkiety
359,00 zł
Kinkiety
700,00 zł
Kinkiety
379,00 zł
Kinkiety
675,00 zł – 795,00 złZakres cen: od 675,00 zł do 795,00 zł
Kinkiety
890,00 zł
Kinkiety
249,00 zł
Kinkiety
319,00 zł









