Lampa biurkowa COSMOLight Quito.
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Czarny |
| Długość | 41 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 64 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Lampki nocne
1 950,00 zł
Lampki nocne
1 740,00 zł
Lampki nocne
899,00 zł
Lampki nocne
1 755,00 zł
Lampki nocne
749,00 zł
Lampki nocne
899,00 zł
Lampki nocne
2 015,00 zł
Lampki nocne
997,00 zł











