Żyrandol COSMOLight Verona.
| Kolor | Nikiel |
|---|---|
| Średnica | 60 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 1 tydzień |
Podobne produkty
Lampy wiszące
1 039,00 zł – 1 089,00 złZakres cen: od 1 039,00 zł do 1 089,00 zł
Lampy wiszące
1 999,00 zł
Lampy wiszące
949,00 zł
Lampy wiszące
289,00 zł
Lampy wiszące
1 529,00 zł
Lampy wiszące
949,00 zł
Lampy wiszące
329,00 zł – 429,00 złZakres cen: od 329,00 zł do 429,00 zł
Lampy wiszące
1 599,00 zł











