Eichholtz w Warszawie

Eichholtz jest rozpoznawalnym na polskim rynku producentem i dystrybutorem lamp, mebli oraz akcesoriów do dekoracji wnętrz. Aktualnie można stwierdzić, że firma ta jest trendsetterem w kategorii „wnętrza luksusowe”. Obecna jest na rynku już ponad 25 lat, i aktualnie ma swoje pięć minut, lub nawet piętnaście w tworzeniu i dekorowaniu eleganckich i nowoczesno-klasycznych wnętrz.

Eichholtz – holenderski styl w ofercie Gralux

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania swoich wnętrz i poszukujesz inspiracji związanych ze stylem nowojorskim, to zapewne trafiłeś już na produkty firmy Eichholtz. Firma ta, oprócz zwykłego katalogu produktów, ze zdjęciami i wymiarami, pokazuje możliwości aranżacji wnętrz swoimi produktami. W tym celu Eichholtz stworzył specjalną zakładkę „Inspiracje”. Przedstawia tam wnętrza, w których zastosowano elementy ze swojej kolekcji. Ze względu na ogromną różnorodność oferty, wiele wnętrz różni się diametralnie od siebie. Łączy je jednak jedno : smak i luksus. Zapewne wielu z odwiedzających te strony jest pod wielkim wrażeniem wyczucia smaku i elegancji, jakie są tam prezentowane.
W ofercie naszego sklepu, na stronie strefalamp.pl prezentujemy małą część oferty produktowej Eichholtz. Dostępne u nas są nie tylko te wybrane modele, ale cała oferta związana z oświetleniem. Z tego względu, w przypadku zainteresowania meblami tej firmy lub akcesoriami, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie. Możemy Państwu zaproponować ciekawe ceny na poszukiwane produkty.

Zadzwoń