Lampa wisząca Kaspa Cumulus 2.
Kaspa Cumulus 2
3 290,00 zł
SKU: Brak danych
Kategoria: Lampy wiszące
Znaczniki: Lampy do jadalni, Lampy do salonu, Lampy szklane
| Kolor | Chrom, Złoty |
|---|---|
| Średnica | 12 cm |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Trzonek | E14 |
Podobne produkty
Lampy wiszące
449,00 zł
Lampy wiszące
1 039,00 zł – 1 089,00 złZakres cen: od 1 039,00 zł do 1 089,00 zł
Lampy wiszące do jadalni
3 180,00 zł
Lampy wiszące
629,00 zł
Lampy stojące
2 570,00 zł
Lampy stojące
2 360,00 zł
Promocja!
Żyrandole nowoczesne
Lampy wiszące
1 640,00 zł












