Lampa wisząca Kaspa Longis.
| Kolor | Chrom, Czarny |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Transparentny |
| Średnica | 30 cm |
| Długość przewodu | 110 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 4 tygodnie |
Podobne produkty
Lampy wiszące
1 640,00 zł
Lampy wiszące
1 599,00 zł
Lampy wiszące
759,00 zł
Lampy wiszące
1 999,00 zł
Lampy wiszące
3 275,00 zł
Lampy wiszące
999,00 zł
Lampy wiszące
629,00 zł
Żyrandole nowoczesne
1 999,00 zł






























