Kinkiet Kaspa Longis.
| Kolor | Chrom, Czarny |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Transparentny |
| Średnica | 25 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | 4 tygodnie |
Podobne produkty
Kinkiety
195,00 zł – 205,00 złZakres cen: od 195,00 zł do 205,00 zł
Kinkiety
680,00 zł
Kinkiety
699,00 zł
Kinkiety
890,00 zł
Kinkiety
379,00 zł
Kinkiety
349,00 zł
Kinkiety
690,00 zł
Kinkiety
249,00 zł

















