Kinkiet Kaspa Nautilius.
| Kolor | Biały, Chrom, Czarny |
|---|---|
| Wysokość | 16 cm |
| Średnica | 11.5 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | G9 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
Podobne produkty
Kinkiety
680,00 zł
Kinkiety
890,00 zł
Kinkiety
711,00 zł
Kinkiety
289,00 zł
Kinkiety
249,00 zł
Kinkiety
195,00 zł – 205,00 złZakres cen: od 195,00 zł do 205,00 zł
Kinkiety
990,00 zł
Kinkiety
699,00 zł









