Kinkiet Kaspa Roll.
| Kolor | Biały, Czarny |
|---|---|
| Wysokość | 17 cm |
| Średnica | 3 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Barwa światła | 3500 K |
| Ilość lumenów | 500 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc modułu LED | 4W |
| Zasilanie | 230V |
| Zawiera źródło światła | Tak |
Podobne produkty
Kinkiety
680,00 zł
Kinkiety
299,00 zł
Kinkiety
249,00 zł
Kinkiety
690,00 zł
Kinkiety
599,00 zł
Kinkiety nowoczesne
1 229,00 zł
Kinkiety
790,00 zł
Kinkiety
599,00 zł








