Kinkiet Kutek Mood Abano K-1 Glass.
| Kolor | Nikiel, Patyna, Złoty, Złoty mat |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Mleczny |
| Długość | 20 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | Do potwierdzenia |
Podobne produkty
Kinkiety
389,00 zł – 439,00 złZakres cen: od 389,00 zł do 439,00 zł
Kinkiety
890,00 zł
Kinkiety
711,00 zł
Kinkiety
599,00 zł
Kinkiety
319,00 zł
Kinkiety
680,00 zł
Kinkiety
599,00 zł
Kinkiety
359,00 zł









