Żyrandol Kutek Mood Abano.
| Kolor | Nikiel, Patyna, Złoty, Złoty mat |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Biały, Czarny, Platynowy, Szarobeżowy, Szary |
| Średnica | 84 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | Do potwierdzenia |
Podobne produkty
Żyrandole
3 130,00 zł
Żyrandole
3 430,00 zł
Lampy wiszące
1 349,00 zł – 1 399,00 złZakres cen: od 1 349,00 zł do 1 399,00 zł
Żyrandole
2 845,00 zł
Żyrandole
2 645,00 zł
Żyrandole
2 825,00 zł
Lampy wiszące
2 590,00 zł
Żyrandole
3 345,00 zł















