Lampa biurkowa Kutek Mood Seti.
| Kolor | Nikiel, Patyna, Złoty, Złoty mat |
|---|---|
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 71 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | Do potwierdzenia |
Podobne produkty
Lampki nocne
359,00 zł
Lampki nocne
2 015,00 zł
Lampki nocne
1 205,00 zł
Lampki nocne
349,00 zł
Lampki nocne
1 790,00 zł
Lampki nocne
1 755,00 zł
Lampki nocne
1 950,00 zł
Lampki nocne
899,00 zł











