Lampa sufitowa / żyrandol – Kutek Mood Tivoli ZW-2.
| Kolor | Nikiel, Patyna, Złoty |
|---|---|
| Kolor abażura/klosza | Biały, Czarny, Szarobeżowy, Szary |
| Szerokość | 93 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | E14 |
| Wymienne źródło światła | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Dostępność | Do potwierdzenia |
Podobne produkty
Żyrandole
2 645,00 zł
Żyrandole nowoczesne
1 999,00 zł
Żyrandole
3 130,00 zł
Lampy wiszące
1 039,00 zł – 1 089,00 złZakres cen: od 1 039,00 zł do 1 089,00 zł
Żyrandole
4 085,00 zł
Żyrandole
3 430,00 zł
Lampy wiszące
1 599,00 zł
Żyrandole
3 400,00 zł














