Labra – designerskie, nowoczesne lampy

Przedstawiamy kolejnego polskiego producenta lamp – firmę Labra, działającą na terenie Krakowa. Jest to jeden z niewielu polskich producentów, oferujących wysokiej klasy lampy do użytku zarówno w miejscach publicznych, jak również w domach, restauracjach czy w sklepach. Oferta producenta to przede wszystkim lampy do oświetlenia szynowego, lampy sufitowe zarówno natynkowe jak i wpuszczane w sufit, w mniejszym stopniu lampy wiszące czy też kinkiety.

Labra to nietuzinkowy design

Lampy produkowane przez firmę Labra wyróżniają się, na tle polskiej konkurencji, innowacyjną konstrukcją oraz wysublimowanym designem. Każdy produkt jest dopracowany w każdym szczególe, widać z daleka, że produkt jest przemyślany. Zwykła kostka sufitowa, którą można kupić wszędzie w różnych wariantach, to w firmie Labra piękny element dekoracyjny, a nie tylko obudowa do żarówki. To samo możemy powiedzieć o wszystkich lampach tego producenta. Każdy szczegół ich lamp przemawia do nas, trafia w nasze gusta.

Labra to innowacje w technice led

Lampy Labra jako pierwsze w Polsce były wyposażone w zintegrowane moduły LED. Jest to własne opracowanie producenta, wykorzystujące diody Led od znanych na całym świecie dostawców. Firma zaoferowała różnorodność modułów ledowych zarówno pod względem mocy diod, ich barwy świecenia, kątów rozproszenia strumienia światła, a także współczynnika oddawania barw. Dodatkową funkcją, która także została wprowadzona przez polskiego producenta, to możliwość ściemniania wielu lamp wyposażonych fabrycznie w moduły LED. Opcja ta występuje zarówno w systemie PhaseCut, w systemie dzwonkowym oraz DALI.

Ekspozycja lamp Labra w Warszawie

Oczywiście, można u nas zobaczyć wybrane modele lamp tego producenta. Oprócz tego, można z nami porozmawiać o możliwości i sensowności zastosowania rozwiązań oświetleniowych w wybranych przez Państwa aranżacjach. Ze względu na dobrą współpracę miedzy nami, możemy też mieć możliwość wyprodukowania lamp według Państwa specyfikacji. Dotyczy to np. większej długości lub z innym kolorem kabla zasilającego, niż jest przewidziany standardowo. Wracając jednak do kwestii ekspozycji lamp, możemy zaprosić Państwa na ul.Puławską 326, gdzie prezentujemy dosyć duży wycinek produkowanych modeli. Chętnie zaprezentujemy zarówno jakość  wykonania, jak również porozmawiamy o Państwa potrzebach w oświetleniu wnętrz oraz możliwościach ich spełnienia. Również salon oświetlenia na Bartyckiej służy pomocą oraz ekspozycją lamp.

Rekomendujemy lampy Labra naszym klientom

Mając wszystko powyższe na uwadze zachęcamy do zakupu lamp firmy Labra. Spełniają one oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak również wzorniczym. Jeżeli chcesz wyposażyć swój dom w wysokiej jakości oświetleniem to właśnie produkty tego producenta są tym, czego poszukujesz.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż wybrane przez nas lampy Labra posiadamy na stanie magazynowym.

Zadzwoń