Jesteś z Warszawy i szukasz lamp do swojego domu, albo koncepcji oświetlenia? Masz wybrane lampy i chcesz o nich porozmawiać ? Chcesz przekonać się, czy Twoje wybory są dobre, a może nie masz pewności czy to, co wybrałeś, będzie dobre dla Ciebie ?

Zapraszamy do nas ! Nasz salon oświetlenia w Warszawie jest tym miejscem, którego szukasz. Jesteś z południowej części ? Przyjedź na Puławską 326. Vis-a-vis Auchan i Go Sport. To zbyt daleko dla Ciebie – jesteśmy też na Bartyckiej 26, przy samej ulicy – nie trzeba nas nigdzie szukać.

A jeśli i to jest złe miejsce, to odwiedź nasz sklep z lampami Strefalamp.pl

Porozmawiaj z nami o Twoich potrzebach, coś zapewne wymyślimy.

Właśnie rozpoczęliśmy udostępniać nasze artykuły związane z oświetleniem. Publikowane będą zarówno porady związane z lampami i ich doborem do wnętrz, jak również nasze opinie na temat produktów oraz producentów lamp.

Nasz pierwszy artykuł dotyczy oświetlenia nowoczesnego salonu i znajdziesz go pod tym linkiem Czym oświetlić nowoczesny salon ?

Opublikowaliśmy również drugi artykuł z serii „Czym … ?’, czyli kontynuacje poprzedniego wpisu Czym oświetlić nowoczesny salon ? – część II

Zachęcamy do lektury.