Wyświetlanie jednego wyniku

185,00 205,00 

Kinkiet nad lustro – najważniejsze cechy użytkowe

Kinkiety nad lustro mają, przede wszystkim, dobrze doświetlać osobę, która przed tym lustrem się znajduje. Nie może przy tym razić swoim światłem. Umieszczenie lampy nad lustrem, a nie po jego dwóch bokach, gwarantuje dobre oświetlenie. W szczególności, gdy użyjemy do tego lampy o odpowiedniej długości. Najlepiej, jako kinkiety nad lustro, sprawdzą się lampy w kształcie długiej, prostej linii. I na dodatek wyposażone w zintegrowany moduł liniowy led. On nam bowiem zapewni równomierne oświetlenie na całej długości.

Kinkiet nad lustro a barwa światła

Wybierając kinkiet nad lustro ważne jest by pamiętać o barwie światła. Ta kwestia jest kierowana zarówno do Pań, jak i do Panów. Barwa światła powinna być zbliżona do naturalnej czyli przekraczać 3000K. Tak, aby po wyjściu na zewnątrz nasz wygląd w świetle naturalnym był tym, co widzieliśmy przed chwilą w lustrze.

Inne lampy jako kinkiety nad lustro

Warto zauważyć, że jako kinkiet nad lustro sprawdzi się także lampa do oświetlenia obrazów. Nie wszystkie jednak, muszą mieć one jedną, ale bardzo ważną cechę. Otóż patrząc na taką lampę od dołu musi być ona wykonana estetycznie. Musi ona być zakryta przesłoną, która ogranicza wgląd wewnątrz lampy.

Jeśli tego nie ma, to po zawieszeniu takiej lampy nad lustrem , będziemy w nim widzieli wszystkie elementy (wnętrzności), co nie do końca może odpowiadać naszej estetyce. Warto o tym pamiętać, jeżeli jako kinkiety nad lustro chcemy zastosować takie rozwiązanie.

Kinkiety nad lustro do łazienki

To jest specjalny rodzaj oświetlenia lustra. Ma on bowiem styczność z wodą i parą wodną.

Call Now ButtonZadzwoń