Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

Przy wyborze lampy do jadalni powinniśmy brać pod uwagę kilka różnych aspektów. Jeżeli ma to być lampa nad stół, to rekomendujemy zastosowanie lamp wiszących. Oprócz funkcji użytkowej, jakim jest oświetlenie jadalni, są to produkty, które mogą mocno udekorować wnętrze.

Kolejnym elementem przy wyborze lampy do jadalni to ilość światła, które emituje lampa. Musimy zwrócić uwagę na fakt, że zbyt jaskrawe światło może nas razić w oczy. Tutaj z pomocą może nam przyjść możliwość ściemniania. Umożliwia to takie ustawienie natężenia światła, aby było adekwatne do aktualnych potrzeb.

Przy wyborze lamp z modułami led zwracamy także uwagę na współczynnik CRI. Jest to wielkość pokazująca jakość odwzorowania barw. Im wyższa, tym barwy są jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Jeżeli jest możliwość zastosowania CRI powyżej 90, to zdecydowanie polecamy takie rozwiązanie. Gwarantuje ono to, że wygląd potraw na stole będzie przyjemny dla oka i będzie zachęcał do spożycia.

Oświetlenie jadalni nie jest tematem banalnym lub błahym. Warto wyborom poświęcić trochę czasu, aby zadowolenie z efektu końcowego trwało jak najdłużej.

Call Now ButtonZadzwoń