Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

675,00 795,00 
139,00 

Lampy wiszące

Kutek Mood Cero ZW-1 100

1 460,00 

Żyrandole nowoczesne

Kutek Mood Cero ZW-1 240

1 820,00 

Wybierając lampy do łazienki przede wszystkim powinniśmy się kierować bezpieczeństwem, ponieważ jest to pomieszczenie narażone na większą wilgotność. Jakie powinno być oświetlenie łazienki, abyśmy byli z niego zadowoleni i żeby było bezpieczne? Pojawia się pytanie, czy ogólnodostępne lampy nie nadają się do tego pomieszczenia?

Ogólna odpowiedź jest : tak, możemy lampy stosowane w innych pomieszczeniach także zainstalować tutaj. Są jednak od tego wyjątki, na które musimy zwrócić szczególną uwagę, aby oświetlenie łazienki było i funkcjonalne i bezpieczne.

I tak, musimy stosować lampy do łazienki o podwyższonej szczelności – nad wanną i nad prysznicem. Wynika to z prostego faktu, że w tych miejscach mamy ruchome elementy z wodą. Przypadkowe skierowanie wylewki prysznica na lampę może doprowadzić do polania wodą lampy, będącej pod napięciem. Przy braku specjalnej ochrony, może dojść do zwarcia w instalacji lub nawet porażenia prądem. Z tego powodu musimy dbać o swoje bezpieczeństwo oraz innych osób korzystających osób.

Większość stref w łazience nie jest jednak narażona na tego typu sytuacje.  I tam właśnie lampy do łazienki nie wymagają specjalnych zabezpieczeń.

W razie wątpliwości co do możliwości zastosowania lamp z naszej oferty jako oświetlenie łazienki, prosimy o kontakt, lub odwiedzenie jednego z naszych salonów sprzedaży w Warszawie.

Zadzwoń