Wyświetlanie jednego wyniku

185,00 205,00 

Wybór lampy nad lustro nie powinien sprawiać żadnego problemu. W dobie coraz mocniej rozwiniętej technologii oświetlenia led, mamy do wyboru ogromną ilość lamp. Akurat w tej kwestii jest sporo lamp przeznaczonych właśnie do tego celu. Podstawowym kryterium ich wyboru powinny być dwie kwestie. Pierwsza, to ilość i równomierność emitowanego światła. Wynika to z faktu, iż lampy nad lustro muszą mieć mocne źródło światła i nie generować cieni. Da nam to gwarancję dobrego oświetlenia twarzy.

Drugi aspekt to współczynnik klasy szczelności IP. Jeżeli nasze pomieszczenie to korytarz, lub łazienka z dobrą wentylacją, a lampa jest umieszczona wysoko nad umywalką, to wystarczy nam zwykłe IP20.

W przypadku, gdy wilgotność w pomieszczeniu będzie wysoka, to sytuacja się zmienia. Jako lampy nad lustro musimy użyć takiej, która współczynnik szczelności ma powyżej IP44. Mamy wtedy gwarancję, że woda nie dostanie się do środka lampy. Wtedy też nie będzie powodować wewnętrznych zwarć. Oznacza to, że będzie też bezpieczna w użytkowaniu.

Call Now ButtonZadzwoń