Wyświetlanie jednego wyniku

680,00 1 180,00 

Lampy sufitowe LED spodobają się zwolennikom nowoczesnych rozwiązań. Zastosowanie technologii led w lampach zmienia kilka rzeczy. Pierwsza z nich to energooszczędność. Aktualnie możemy uzyskać około 80% oszczędności stosując rozwiązania oświetlenia oparte na led. Oczywiście w porównaniu ze zwykłymi żarówkami żarowymi.

Kolejna kwestia to kształt i wielkość. Nowoczesne lampy sufitowe led mogą być wykonane jako bardzo małe, płaskie plafony, które w małym stopniu odstają od sufitu. A przy okazji świecą całą swoją powierzchnią. nie są widoczne punkty świetlne. Otrzymujemy jednolitą, świecącą powierzchnię.

Innym przykładem lamp led to różnego rodzaju cienkie ringi lub kwadraty, których przekrój jest wielkości 1-2 centymetrów. Bez technologii led, takie rozwiązania były niemożliwe do uzyskania.

Musimy też wspomnieć o trwałości lamp tego rodzaju. Lampy sufitowe led są tak skonstruowane, że element świecący jest oddzielony od zasilacza. Z technicznego punktu widzenia otrzymujemy więc niezależnie od siebie działające elementy. Korpus lampy jest użyty jako chłodzenie do malutkich diod led. Przez to wzrasta ich trwałość, zapobiegamy ich przegrzaniu przy długotrwałej eksploatacji. Zasilacz też jest umieszczony oddzielnie od elementów świetlnych. Z tym jest związana większa żywotność zarówno diod jak i elementu sterującego.

Call Now ButtonZadzwoń