Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

195,00 205,00 
389,00 439,00 
Promocja!
180,00 
358,00 448,00 

Reflektory sufitowe są uniwersalnymi lampami do wszechstronnych zastosowań. Montowane do sufitu umożliwiają doświetlenie dużej powierzchni, lub akcentowanie wybranej przez nas strefy pomieszczenia. Ich uniwersalność została doceniona przez naszych klientów, którzy tego typu lampy stosują zarówno w korytarzach, salonach, jak również w kuchniach. Bardzo często reflektory sufitowe są elementem doświetlającym wystawiane przedmioty w galeriach artystycznych.

Najczęściej rekomendujemy stosowanie lamp na jedno źródło światła, które są kilkukrotnie powtórzone na suficie. Jeżeli umieścimy reflektory sufitowe w jednej linii, stworzymy poczucie harmonii i komfortu. Posiadając kilka sztuk w jednym pomieszczeniu, doświetlimy pomieszczenie według własnego pomysłu. Każdy z nich może nam doświetlać wybraną przez nas powierzchnię. Na dodatek układ sterowania powinien pozwalać nam na stworzenie stref, które w danym momencie chcemy włączać.

W przypadku, gdy ilość światła uzyskana z pojedynczego reflektora jest zbyt mała, w naszej ofercie można znaleźć również wersje podwójne, lub nawet potrójne. Reflektory sufitowe tego typu wymagają jednego punktu zasilania. Dzięki temu zwiększenie ilości światła jest sprawą nieskomplikowaną. Dodatkowo, za pomocą ściemniaczy zainstalowanych zamiast włączników, możemy komfortowo regulować ilość emitowanego światła.

Zapraszamy do naszego sklepu online oraz, oczywiście, do salonów sprzedaży stacjonarnej w Warszawie. Prezentujemy tam, na żywo, wybrane modele.

Call Now ButtonZadzwoń