Wyświetlanie jednego wyniku

Żyrandol do łazienki jest coraz częściej wybieranym typem oświetlenia w tym pomieszczeniu. Z racji ogromnej ilości modeli do wyboru na pewno znajdziemy coś co spełni nasze oczekiwania w kwestii żyrandolu nawet w tak nietypowym dla niego miejscu jak łazienka.

Zacznijmy od najważniejszej kwestii jaką jest bezpieczeństwo. Musimy pamiętać, że łazienka jest pomieszczeniem, które narażone jest na większą wilgotność. Niestety większość modeli żyrandoli nie posiada podwyższonej klasy szczelności. Ale łazienka podzielona jest na strefy. Więc jeśli powiesimy go w odpowiednim miejscu – trzecia strefa – to klasa szczelności nie będzie żadną przeszkodą. Wystarczy, że zamontujemy go w odpowiedniej odległości od wanny oraz kabiny prysznicowej.

Wybierając żyrandol do łazienki musimy też pamiętać o barwie światła. Barwa powinna być na poziomie powyżej 3000K. Tutaj głównie dobieramy barwę z myślą o kobietach. Gdyż często miejscem w jakim się malują jest łazienka. Dlatego barwa powinna być zbliżona jak najbardziej do światła dziennego. By w momencie umalowania się, po wyjściu na zewnątrz makijaż nie był przekłamany.

Kolejnym aspektem jest moc światła. Na szczęście większość modeli na rynku ma wymienne źródło światła. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzemy moc do naszych potrzeb. Sugerujemy nie przesadzać z ilością światła. Zaś jeśli mamy potrzebę większej ilości wspomóc się dodatkowym oświetleniem nad lustrem bądź paskami LED w różnych miejscach. Dobrze by w takim przypadku wybrany model nawiązywał stylistyką do pozostałych źródeł światła. Łazienka powinna być dobrze oświetlona, lecz jednak nie powinna nam się kojarzyć z tak zwanym szpitalem.

Oczywiście wszystko to co zostało tutaj opisane jest tylko pomocną sugestią i jeśli nasze upodobania są inne to śmiało możemy złamać, którąś z wyżej wymienionych zasad.

Call Now ButtonZadzwoń